Plaučių vėžio diagnostikos ir gydymo gairės, 2013

Lietuvos pulmonologų draugija kartu su Vilniaus universitetu, Lietuvos chemoterapeutų draugija, Lietuvos krūtinės ir širdies chirurgų draugija, Lietuvos laboratorinės medicinos draugija, Lietuvos onkologų draugiją, Lietuvos radiologų asociacija, Lietuvos skausmo draugija, Lietuvos spindulinės terapijos sąjunga ir Valstybiniu patologijos centru 2012 m. inicijavo metodinių rekomendacijų, skirtų plaučių vėžio diagnostikai ir gydymui, rengimą. Buvo suburtas 33 autorių, visų šių institucijų atstovų, geriausių savo srities specialistų Lietuvoje, kolektyvas, kuris parengė Plaučių vėžio diagnostikos ir gydymo gaires (metodines rekomendacijas).

Leidinyje yra pateikta susisteminta visa šiuolaikinė informacija apie plaučių vėžio morfologiją, biologiją, diagnostiką ir gydymą. Leidinys skirtas plačiam skaitytojų ratui – įvairių specialybių gydytojams, dirbantiems plaučių vėžio srityje, taip pat gydytojams rezidentams, studentams.

Neabejojame, kad Plaučių vėžio diagnostikos ir gydymo gairės (metodinės rekomendacijos) bus referentine knyga visais plaučių vėžio klausimais esamiems ir būsimiems Lietuvos gydytojams.

Partneriai