NAUJI LEIDINIAI, skirti plaučių ligų diagnostikai ir gydymui

Pristatome du naujus leidinius, skirtus plaučių ligų diagnostikai ir gydymui.

„Plaučių vėžio diagnostikos ir gydymo gairės (metodinės rekomendacijos). Trečiasis papildytas leidimas“

Plaučių vėžys yra dažniausia onkologinė liga jau keletą dešimtmečių. Su plaučių vėžiu savo darbe susiduria įvairių specialybių gydytojai. Pastaraisiais metais įvyko didelis proveržis įvairiose su plaučių vėžiu susijusiose srityse. Šiuolaikiniai sisteminio plaučių vėžio gydymo būdai labai pagerino šios, ankščiau visiškai beviltiška laikytos, ligos gydymą.
Tikimės, kad trečiajame Gairių leidime (2023 m.) skaitytojas ras atsakymus į visus svarbiausius su plaučių vėžiu susijusius klausimus. Knygoje pateikiamos naujausios žinios apie plaučių vėžio paplitimą, kancerogenezę, biologines savybes, taip pat šiuolaikinės diagnostikos, stadijavimo ir gydymo rekomendacijos. Trečiojo Plaučių vėžio diagnostikos ir gydymo gairių leidimo rengime dalyvavo 46 autoriai, savo srities ekspertai. Gairėse pateikta informacija atnaujinta, papildyta. Ypač daug naujienų apie sisteminį plaučių vėžio gydymą (biologinę terapiją, imunoterapiją, gydymo būdų derinimą).
Leidinys gausiai iliustruotas originaliomis nuotraukomis iš Gairių autorių klinikinės praktikos, taip pat leidinio rengėju nupieštomis schemomis, paveikslais. Pateiktos rekomendacijos ir patarimai remiasi naujausiais mokslo pasiekimais ir ilgamete praktine autorių patirtimi.
Knyga bus naudinga įvairių specialybių gydytojams, gydytojams rezidentams, aukštųjų mokyklų medicinos studentams.

Norėdami skaityti, spauskite ČIA

 

Plaučių tuberkuliozės diagnostikos ir gydymo rekomendacijos (Lietuvos pulmonologų sutarimas). Antrasis papildytas leidimas"

Šis leidinys grindžiamas Lietuvos pulmonologų sutarimu ir atspindi nacionalines plaučių tuberkuliozės diagnostikos ir gydymo rekomendacijas. Leidinyje rasite naujausią informaciją apie plaučių tuberkuliozės diagnostiką, klasifikaciją, gydymą, profilaktiką, infekcijos kontrolę bei ligonių stebėjimą po gydymo. Tai puikus žinių šaltinis, padėsiantis gydytojams specialistams kasdienėje klinikinėje praktikoje.

Norėdami skaityti, spauskite ČIA